wynajem osobówek wypożyczalnia busów dostawczych wynajem busa do przewozu ludzi -

by
Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/chromeex/public_html/wp-content/themes/chrome-extensions/includes/cfunctions.php on line 42

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/chromeex/public_html/wp-content/themes/chrome-extensions/includes/cfunctions.php on line 42

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/chromeex/public_html/wp-content/themes/chrome-extensions/includes/cfunctions.php on line 42

Firma usługowa widniejąca pod nazwą MEL-MAX i adresem internetowym limuzynymelon.pl działa z powodzeniem na rynku polskim jak i zagranicznym  od ponad 10 lat. Do tego czasu zdobyła całą masę zadowolonych kontrahentów z  naszych usług ponieważ satysfakcjaklientów stawiamy sobie za najwyższy cel. Naszą główną usługą jest wynajem i prowadzenie wypożyczalni samochodów na różnorakie okazje i wykorzystywania. […]

  • janecki33

More about this extension

Firma usługowa widniejąca pod nazwą MEL-MAX i adresem internetowym
limuzynymelon.pl działa z powodzeniem na rynku polskim jak i zagranicznym  
od ponad 10 lat. Do tego czasu zdobyła całą masę zadowolonych kontrahentów z  naszych usług ponieważ satysfakcjaklientów stawiamy sobie za najwyższy cel.

Naszą główną usługą jest wynajem i prowadzenie wypożyczalni samochodów na różnorakie okazje i wykorzystywania. W skład oferty wchodzi między innymi:
1. Wynajem Limuzyny Nowa Sól
2. wynajem samochodów osobowych Lubuskie
3. wypożyczalnia samochodów dostawczych Lubuskie
4. wypożyczalnia busa osobowego Nowa Sól
Wiele słów o naszych usługach.

1. Wynajem Limuzyny Lubuskie – pozycja ta obejmuje wynajem wspaniałej 9-cio metrowej limuzyny Lincoln Town Car wraz z szoferem.
Nasza limuzyna może być wynajęta do zupełnie dowolnego celu np.

-wesele
-wieczór panieński

-18-stka
-studniówka
-dyskoteka (jako jedyni dowozimy i odbieramy z umówionego miejsca)
-spotkanie biznesowe (o ile chcemy zrobić dobre wrażenie do limuzyna jest do tego perfekcyjnym sposobem)

Chwile spędzone w tym wspaniałym samochodzie pozostaną na długo bardzo miłym i niezapomnianym wspomnieniem. Każdemu należy się ciut luksusu.

2. Wypożyczalnia aut osobowych Nowa Sól – jeżeli chcemy zdążyć załatwić na mieście wszelkie zaplanowane sprawy w tym wszelkie sprawy urzędowe do wynajęcie samochodu osobowego to prawie obowiązek. Dzięki temu, że dysponujemy flotą Fiatów Punto zdążycie na każdym kroku na czas. Fiat Punto jako nieznaczny zwinny samochodzik wszędzie zaparkuje przy tym pozostanie ekonomiczny dzięki czemu nasza kieszeń pozostanie w praktyce nie tknięta.

3. Wynajem busów dostawczych Lubuskie – jeżeli planujemy , przewóz antyków, przemyt co nie mieści się w zwykłej osobówce, proponujemy wynajęcie busa dostawczego.

Staję się idealnym rozwiązaniem na wszystkie bolączki związane z przewozem wielkogabarytowym, a dzięki temu że jego przestrzeń ładunkowa jest obita sklejką nie będzie problemu ze sztywnym umocowaniem naszych drogocennych skarbów. które wymagają przetransportowania.

4. wynajem busa do przewozu ludzi Zielona Góra – jeżeli już chcecie wybrać się ze dobrymi znajomymi na wycieczkę to ten punkt oferty jest dla Was.  Dajemy Tobie sposobność wynajęcia busa pasażerskiego. Na jego pokład wchodzi aż 9 ludzi. Pełen wygodę i bezpieczeństwo jazdy zapewnia pełne wyposażenie w którego skład wchodzi między innymi: poduszki powietrzne, ABS, wspomaganie, klimatyzacja, telewizor, pełna elektryka i kilka innych.

Firma MEL-MAX zaprasza do korzystania z naszych usług.

Write a Review

123