InoxProject.pl – schody metalowe, balustrady nierdzewne, poręcze dla niepełnosprawnych i wiele innych -

by

Firma branżowa InoxProject z siedzibą w Żarach zajmuję się szeroko pojęta obróbką tworzyw sztucznych i naturalnych takich jak drewno, metale w tym tzw. nierdzewka, tworzywa sztuczne, żywiczne i tym podobne. Z wyżej wymienionych tworzyw firma oferuje szeroki wachlarz wyrobów. Oferuje między innymi:schody metaloweschody ze stali nierdzewnej schody wewnętrzne schody z tworzyw sztucznych balustrady balkonowebalustrady metalowe […]

  • janecki33
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

More about this extension

Firma branżowa InoxProject z siedzibą w Żarach zajmuję się szeroko pojęta obróbką tworzyw sztucznych i naturalnych takich jak drewno, metale w tym tzw. nierdzewka, tworzywa sztuczne, żywiczne i tym podobne.

Z wyżej wymienionych tworzyw firma oferuje szeroki wachlarz wyrobów.

Oferuje między innymi:
schody metalowe
schody ze stali nierdzewnej
schody wewnętrzne
schody z tworzyw sztucznych
balustrady balkonowe
balustrady metalowe
balustrady kwasoodporne
balustrady zewnętrzne
poręcze
poręcze drweniane

Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności naszych pracowników , a dodatkowo stosowaniu coraz to nowych technik wytwórczych tworzenia obróbki metalu, gwarantujemy Państwu podwyższone standardy wytrzymałości , a dodatkowo trwałości oferowanych towarów. Zapewnia to gwarantowane zadowolenie nabywcy z zamówionego produktu , a dodatkowo jego wykonania. W skład naszych usług wchodzi spawanie nowatorską metodą TIG w osłonie argonu, gięcie i ozdobna obróbka powierzchniowa (szlifowanie i polerowanie) , a oprócz tego kilka innych. Firma swoją siedzibę posiada w Żarach. Działamy na terenie województwa lubuskiego jak i całego kraju. Obsługujemy zapotrzebowania zarówno osobiste jak również firmowe.

Write a Review

*