InoxProject.pl – schody , balustrady nierdzewne, poręcze i wiele innych -

by

Firma branżowa InoxProject z biurem wŻarach zajmuję się szeroko pojęta obróbką tworzyw sztucznych i naturalnych takich jak drewno, metale w tym tzw. nierdzewka, tworzywa sztuczne, żywiczne itp. Z wyżej wymienionych tworzyw firma oferuje szeroki wachlarz wyrobów. Oferuje między innymi:schody metaloweschody ze stali nierdzewnej schody wewnętrzne schody z tworzyw sztucznychbalustrady balustrady metalowe balustrady kwasoodpornebalustrady zewnętrzne poręcze […]

  • janecki33
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

More about this extension

Firma branżowa InoxProject z biurem wŻarach zajmuję się szeroko pojęta obróbką tworzyw sztucznych i naturalnych takich jak drewno, metale w tym tzw. nierdzewka, tworzywa sztuczne, żywiczne itp.

Z wyżej wymienionych tworzyw firma oferuje szeroki wachlarz wyrobów.

Oferuje między innymi:
schody metalowe
schody ze stali nierdzewnej
schody wewnętrzne
schody z tworzyw sztucznych
balustrady
balustrady metalowe
balustrady kwasoodporne
balustrady zewnętrzne
poręcze dla niepełnosprawnych
poręcze drweniane

Dzięki ciągłemu doskonaleniu kwalifikacji naszych pracowników oraz stosowaniu coraz to nowych technik wytwórczych tworzenia obróbki metalu, zapewniamy Państwu podwyższone standardy wytrzymałości , a dodatkowo trwałości oferowanych towarów. Zapewnia to gwarantowane zadowolenie klienta z zamówionego produktu oraz jego wykonania. W skład naszych usług wchodzi spawanie nowatorską metodą TIG w osłonie argonu, gięcie i ozdobna obróbka powierzchniowa (szlifowanie i polerowanie) , a dodatkowo kilka innych. Firma własną siedzibę posiada w Żarach. Funkcjonujemy na terenie województwa lubuskiego jak również całego państwa. Obsługujemy zapotrzebowania zarówno prywatne jak i firmowe.

Write a Review

*